Zainteresowania

Sport i Rekreacja:
* poznaj innych pasjonatów sportu
* zorganizuj drużynę lub grupę kibiców

Jeśli pasjonujesz się sportem, wybierz interesujące Cię dyscypliny z listy zainteresowań w Neolink.pl. Ułatwi to nawiązanie kontaktu z osobami, których zainteresowania są podobne do Twoich. Dzięki temu będziesz mógł:

znajdować i zamieszczać w portalu informacje o zbliżających się wydarzeniach sportowych – dzięki wyszukiwarce Zdarzeń
dzielić się wrażeniami z innymi użytkownikami po meczu ulubionej drużyny na forach dyskusyjnych.
umówić się on-line na mecze koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, etc. z osobami, których nie znasz, a są z Twojej okolicy – zakładając nowe zdarzenie. Możesz w ten sposób zorganizować prywatną ligę , turniej lub lokalne rozgrywki.
Tworząc Grupę związaną z daną dyscypliną możesz namawiać innych żeby spróbowali swoich sił w czymś dla nich zupełnie nowym lub stymulować już zapisanych do większej aktywności sportowej lub wspólnego kibicowania ulubionej drużynie.
Możesz znajdować miejsca, które dodali inni użytkownicy, które pozwalają realizować Twoje pasje sportowe, np. hale sportowe, boiska, sklepy specjalistyczne, ośrodki szkoleniowe, wypożyczalnie sprzętu

To co Was połączy to wspólna pasja sportowa.

Przykład 1.

Umówiłeś się z kolegami na mecz w piłkę nożną. W ostatniej chwili jeden z zawodników z Twojej drużyny wypada. Co teraz robić ? Sytuacja jest ciężka, mecz stoi pod znakiem zapytania. Bez paniki - zaloguj się na Neolink.pl, kliknij na zainteresowania „Piłka nożna” wybierz aktywnych graczy (tzn. nie tylko kibiców), wybierz interesujący Cię obszar (dzielnica lub ulica), sprawdzasz wyniki wyszukiwania i ilu z wybranych jest on-line. Przejrzyj profile potencjalnych członków Twojej drużyny i wyślij do interesujących Cię osób krótkie info np. „ Za trzy godziny gramy przy ul. .... . Jest to turniej imienia … i potrzebuję zawodnika na zastępstwo. Możesz dzisiaj grać? Jak tak to pilnie daj znać to podam Ci dalsze info” . Można oczywiście rozszerzyć obszar poszukiwania – wszytko zależy od popularności danej dyscypliny.

W ten sposób można za pomocą Neolink.pl szybko znaleźć sposób na rozwiązanie problemu w świecie realnym.

Zarejestruj

Hobby:
* rozwijaj swoje pasje
* wymieniaj się doświadczeniami

Masz hobby? Dodaj je do swojej listy zainteresowań w Neolink.pl. Będziesz mógł rozwijać swoje pasje w sieci i poza nią. Inni pasjonaci będą mogli ciebie odnaleźć będziecie mogli wymieniać cenne wskazówki i doświadczenia oraz ustalać spotkania w świecie realnym, . Załóż własną Grupę, gdzie wspólnie będziecie kreować rzeczywistość i nowe wydarzenia oparte właśnie na Waszej pasji. Jeśli znasz miejsce, które wspiera realizację konkretnego zainteresowania załóż je na Neolink.pl tak, aby inni mogli je znaleźć (np. hala sportowa, sklep specjalistyczny)

Przykład 1.

Jesteś miłośnikiem paintball’a. Niestety wśród twoich znajomych nie ma wystarczającej liczby osób, aby stworzyć dwie drużyny. Nie musisz się już dłużej martwić o brakujące towarzystwo do gry. Zaloguj się na Neolink.pl, znajdź w zainteresowaniach paintball i zbierz chętnych do gry poprzez zamieszczenie informacji w zdarzeniach lub na forum. Przy okazji możesz podzielić się swoją wiedzą na forum i skorzystać z doświadczenia innych. Możesz też dołączyć się do imprez organizowanych przez innych.

Przykład 2.

Od lat interesujesz się fotografią i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi pasjonatami, ale niestety znudziło Cię już wymienianie informacji na różnych forach w Internecie. W tej sytuacji , Neolink daje Ci nowe możliwości. Możesz np. zorganizować plener fotograficzny w swoim mieście. Aby to zrobić wystarczy, że stworzysz nowe zdarzenie (plener fotograficzny w określonej miejscowości) za pomocą zakładki Zdarzenia (wybierz „dodaj nowe zdarzenie”). Po dodaniu zdarzenia możesz wyszukać inne osoby interesujące się fotografią i wysłać im zaproszenia, aby mogły zapoznać się z jego organizacją , zapisać się i wziąć w nim udział. Po zakończeniu pleneru możecie także zamieścić zdjęcia w portalu i… zastanowić się nad kolejnym spotkaniem.

Zarejestruj

Turystyka:
* poznaj nowe, nieznane miejsca
* opowiedz gdzie byłeś, co polecasz

Jeśli lubisz podróżować, masz ciekawe wspomnienia i zdjęcia ze swoich wypraw, podziel się nimi z użytkownikami Neolink.pl. Nawiąż kontakty z innymi podróżnikami, aby dzielić się wrażeniami z wypraw, oceniać miejsca turystyczne i organizować wspólne wyjazdy w poszukiwaniu nowych przygód lub spokojnego wypoczynku. Stwórz własną Grupę, z którą zaplanujesz wyprawę na koniec Swiata. Bądź inicjatorem nowych wypraw lub dołącz się do stworzonych już wcześniej Grup lub Zdarzeń. Masz możliwość nieograniczonego dotarcia do miejsc i ludzi, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich podróżniczych marzeń.

Przykład 1.

Chcesz wyjechać np. do Tajlandii. Wycieczki są bardzo drogie, ale dowiedziałeś się, że najtaniej podróżuje się na własną rękę. Potrzebujesz dużo szczegółowych informacji, aby móc skalkulować swój budżet i czas potrzebny na urlop. Nie wiesz na czym się skupić, co jest warte większego zaangażowania czasu, a co można potraktować po macoszemu. Logujesz się na Neolink.pl i wyszukujesz w zainteresowaniach „Turystyka”, osób i Grup zafascynowanych Tajlandią. Przedstawiasz swój pomysł i zadajesz interesujące Cię pytania. Dodatkowo możesz założyć własne forum dotyczące tego tematu. Masz pewność, że w krótkim okresie czasu uzyskasz tyle informacji, że jeszcze przed wyjazdem wśród znajomych będziesz autorytetem w tej dziedzinie ;)

Przykład 2.

Właśnie wykupiliście w biurze podróży wycieczkę do Egiptu. Jedziecie we dwoje za trzy miesiące. Nie znacie innych uczestników, nie wiecie jak szybko znajdą się osoby o podobnych zainteresowaniach. Neolink.pl może w tym pomóc. Zakładacie Zdarzenie w Neolink, opisując miejsce wyjazdu, termin i biuro podróży, z którym jedziecie. Z czasem do Zdarzenia dopiszą się inni uczestnicy, z którymi możecie się zapoznać zmian jeszcze wyjedziecie. A po powrocie możecie dzielić się zdjęciami i wspomnieniami i planować wspólny wyjazd na kolejny rok…

Zarejestruj

Rozrywka i Kultura:
* zorganizuj imprezę, wystawę, koncert
* poznaj innych miłośników kultury

Portal Neolink pomoże Ci odnaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, abyś mógł rozwijać swoje pasje i spędzać czas z osobami, które je podzielają . Możesz informować o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych. Możesz również ocenić te, w których już uczestniczyłeś, polecić lub ostrzec innych przed stratą czasu i pieniędzy. Masz możliwość wcielać w życie własne pomysły, zorganizować prywatną imprezę, wystawę swoich prac, plener fotograficzny, wyjazd na koncert lub kulturalne wieczorne spotkanie przy piwie ;) Możesz stworzyć własną Grupę imprezową, gdzie nawzajem będziecie się informować o interesujących Was wydarzeniach, filmach, koncertach, wystawach. Możesz założyć fanklub Twojego Idola i wspólnie z innym fanami wymieniać się informacjami na temat najbliższych jego koncertów, występów, filmów lub o ostatnich wydarzeniach w Jego życiu prywatnym.

Przykład 1.

Chcesz wybrać się na koncert Twojego ulubionego zespołu. Niestety nikt z Twoich znajomych nie rozumie muzyki, którą kochasz. Nie chcesz jechać tam sam. Problem rozwiąże Neolink.pl . Zaloguj się i wyszukaj osób o podobnych zainteresowaniach muzycznych. Napisz do nich i zaproponuj wspólny wyjazd na koncert. Możesz założyć własną Grupę tematyczną lub Fanklub. Będziesz miał nieograniczony dostęp do ludzi o takich samych zainteresowaniach, do nowych informacji, będziesz się mógł swobodnie rozwijać w swojej dziedzinie…

Przykład 2

Jesteś stałym bywalcem jakiegoś klubu, lubisz jego atmosferę, muzykę i ludzi. Nie masz jednak śmiałości, aby zapoznać się z niektórymi interesującymi osobami. Odszukujesz (lub sam zakładasz) klub w Neolink zapisujesz się do niego i ta nawiązujesz znajomości, które możesz kontynuować potem przy kolejnej wizycie.

Zarejestruj

Zainteresowania zawodowe:
* poznaj ludzi z branży
* poszerz kontakty i wiedzę

Do swojej listy zainteresowań możesz dodać zainteresowania zawodowe. Dzięki temu uzyskasz możliwość poznania ludzi z Twojej branży, dzielenia się z nimi fachową wiedzą i doświadczeniem, nawiązywania cennych kontaktów z potencjalnymi pracodawcami lub pracownikami, organizowania szkoleń lub konferencji. Ten dział pozwoli Ci również na zwiększenie dostępu do potencjalnych klientów.

Przykład 1.
Twój najlepszy specjalista ds. marketingu odszedł. Umieściłeś ogłoszenia rekrutacyjne w prasie i popularnych portalach pracy. Spływ z ogłoszeń jest ogromny, ale nie jesteś zadowolony z kandydatów, z którymi do tej pory spotkałeś się, a Twojej firmy nie stać Cię na zatrudnienie profesjonalnej firmy headhunterskiej. Zapisz się do grup skupiających osoby zajmujące się marketingiem i poinformuj je (bezpłatnie), że poszukujesz nowego pracownika wysyłając im np. wiadomości pocztą wewnętrzną Neolink.

Przykład 2.
Organizujesz konferencję na temat transportu. Na Neolink możesz bezpłatnie poinformować o tym innych poprzez założenie Zdarzenia i wprowadzenie w nim odpowiedniego zainteresowania (np. transport drogowy). Wszystkie osoby, które wybrały to zainteresowanie zobaczą, że pojawiło się nowe zadrzenie związane z ty zainteresowaniem. Będą mogli się do niego zapisać, aby uzyskać więcej informacji, oraz zorientować jakich innych uczestników mogą się spodziewać.

Zarejestruj